اول از همه باید خدمت مسئولان بیان عرض کنم اصلا رو کمک من یکی حساب نکنن و بنده رو دشمن قسم خورده خودشون بدونن ولی از اونجایی که با دشمنان مدارا و این حرفا میکنن عرض کنم که: 

شماره ۱: 

خیلی خیلی جدی با نمایش تبلیغات درون بلاگ ها مخالفم، هیچ دوست ندارم وقتی درد و دل فلانی درباره اخرین خواستگارش و میخونم با تبلیغ کرم لاغر کننده صورت روبرو بشم . اصلا و ابدا . به هیچ عنوان . تمومش کنید . تبلیغات هرگز

جایگزین:

بسته های گسترش دهنده مطالب که گمون نکنم لازم باشه نحوه کارش و توضیح بدم واستون ولی واسه بقیه میگم . 

مثال: یه پستی منتشر میکنم و علاقه دارم بجای چهار نفر که اتفاقی گذرشون به بلاگم میفته، چهارهزار نفر فرصت خوندنش و داشته باشن . 

این روشی هست که اکثر پلتفرم ها دارن ازش استفاده میکنن و نکته مهم اینه کاربر و توی پلتفرم نگه میدارن . ولی شما میخوای به نشون دادن تبلیغات روغن ترمز کاربر و از محیط بلاگ خارج کنی . 

شماره ۲:

تبدیل کامل صندق بیان به امکانات اختیاری . شما اومدی ۳ گیگ حجم دادی و هیچکسم خیلی استفاده نمیکنه . تا دلت بخواد سایت های آپلود رایگان حتی با لینک مستقیم وجود داره که بتونیم چهارتا دونه عکس و توش آپلود و توی بلاگ به نمایش بذاریم . پس صندق و کامل از حالت رایگان خارج کن چون همین صندق کلی هزینه داشته تا الان 

پیشنهاد:

لینک های صندق و غیرمستقیم و تبلیغات کرم لاغری و اونجا نشون بده . مثل خیلی از سایت ها . 

شماره ۳: 

با چهارتا شرکت با پدر مادر صحبت کن بیان و بلاگ شرکتشون و توی بیان راه بندازن . مگه نمیگی بلاگ خیلی خوبه و خیلی خفنه و اینا، اگه اینقد خوبه با باقی شرکت های خوب ایرانی همکاری کنید . ازشون بخواید بیان، ترغیبشون کنید که بیان اینجا و واسه یکی از بخش های شرکتشون بلاگ راه بندازن . نمونه‌ش پلتفرم ویرگول که الان آپارات و کافه بازار واسه نمونه وبلاگ تیم فنی خودشون و اونجا راه اندازی کردن . 

میدونی چرا نمیان؟ چرا ویرگول و انتخاب کردن؟ چون فضای ویرگول حرفه ای تره . منظورم به امکانات و وین چیزاش نیست، منظورم به مطالبی که اونجا منتشر میشه‌س . جامعه‌ش . افرادی که توی اون جامعه زیست میکنن دنبال چهار چیز بیشتر از درد و دل کردن هستن (با احترام به کسانی که درد و دل میکنن، از جمله خودم) 

البته ویرگول کپی کامل مدیوم هست که حالا کاری نداریم به این قضیه . اصل حرفم اینه آقای بیان، شما چشم اندازت چیه؟ اومدی نشستی بلاگ و تاسیس کردی به یه جایی برسی دیگه . نیومدی با خودت بگی بیایید و منتشر کنید ولی حیف و میل نکنید . 

شماره۴: 

باید باید باید بشه توی بیان فروشگاه راه انداخت . الان بچه ۱۲ ساله داره توی اینترنت یه کوفتی و میفروشه . هر مارکتی که مربوط به وبمسترها باشه سر بزنی میبینی پرفروش هاش مربوط به تجارت دیجیتاله . شما بیا توسعه بده و امکان فروشگاهی شدن و اضافه کن و درگاه بساز و از هر فروش فلان قدر درصد بردار 

شماره ۵: 

تا صبح میشه واسه بیان پیشنهاد داد ولی اگه بیان با کاربراش حرف نزنه و نگه دقیقا چه مرگش هست هیچ فایده‌ای نداره . اندازه یه شهر جمعیت داری و ازش هیچ استفاده‌ای نمیکنی . 

اگه در سکوت خبری یه لینک حمایت هزارتومنی گذاشته بودی تاحالا چند میلیون جمع شده بود ولی ترجیح دادی یه گوشه بشینی و زار بزنی؟ (مطمئن نیستم، شایدم میخندی)

من به شخصه هیچوقت مدیریت بلاگ و نمیبخشم و آه و نفرینم همیشه دنبالشه :)) هرکدوم از پیشنهادات بالا هم اجرا بشه شکایت میکنم چون همشون حق کپی رایت دارن . 

این مدیریت و واسه موبایل بهینه کن تا نیومدم دفتر شرکت -_-

پ ن: غلط های املائی و تایپی عمدی نیست و نشان از ضعف نگارنده دارد

مشخصات

آخرین جستجو ها